Poradnik ogrodniczy

Wiosenne prace w ogrodzie. 0

Wiosna to najbardziej pracowita pora roku w ogrodzie. Gdy wiosenne słońce coraz mocniej przygrzewa, ogrody zaczynają tętnić życiem. Pojawiają się pierwsze wiosenne kwiaty, z każdym dniem przybywa ich coraz więcej. Nie bez powodu wiosna uważana jest za najpiękniejszą porę roku. Pierwsze cieplejsze dni to także sygnał dla nas, że przyszedł czas rozpoczęcia sezonu prac ogrodowych.

czytaj całość »
Domki ogrodowe dla dzieci 0

Domki ogrodowe dla dzieci umożliwiają dzieciom tworzenie własnej przestrzeni do zabawy na świeżym powietrzu. Domki ogrodowe dadzą mnóstwo frajdy i dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Zamiast siedzieć przy smartfonie, laptopie dzieci będą mogły przez długi czas spędzać aktywnie czas. 

czytaj całość »
Architektura miejska 0

Miejska architektura jeśli dobrze zaprojektowana jest kluczem do pełnienia funkcjonalności oraz sprzyja tworzeniu przyjaznej przestrzeni jej mieszkańców. Dzięki elementom małej architektury możemy wyznaczać miejskie szlaki, dbać o porządek, oraz kondycję przestrzeni zielonych. Produkty oferowane w naszym sklepie są oparte zarówno na klasycznych jak również nowoczesnych wzorach, przygotowane do montażu. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl