Karta Dużej Rodziny honorowana w sklepie FamilyGarden.pl !

0

Drodzy klienci, 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż sklep FamilyGarden.pl na mocy umowy zawartej ze Związkiem Dużych Rodzin "Trzy Plus" został oficjalnym partnerem programu Karta Dużej Rodziny. Nasz sklep dużą uwagę przywiązuje do idei aktywnego wypoczynku i spędzania wolnego czasu z całą rodziną na świeżym powietrzu. Staramy się, by dostęp do produktów ogrodowych takich domki ogrodowe dla dzieci, stelaże z hamakiem, huśtawki ogrodowe czy fotele wiszące był jak najlepszy dla wszystkich dużych rodzin.
Teraz dzięki Karcie Dużej Rodziny można będzie otrzymać 5 % zniżki na wszystkie produkty dostępne w sklepie FamilyGarden !

Aby otrzymać zniżkę z Kartą Dużej Rodziny należy:

- przed złożeniem zamówienia, prosimy o przesłanie na nasz mail sklep@familygarden.pl zdjęcie / skan Państwa Karty Dużej Rodziny. 

- po sprawdzeniu karty prześlemy specjalny kod na kupon zniżkowy - 5 %.  Kod z kuponu należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia w sklepie internetowym (jak poniżej). Państwa dane imię i nazwisko powinny być takie same na karcie i na zamówieniu.

- Państwa dane podane do otrzymania zniżki z Kartą Dużej Rodziny będą wykorzystane tylko i wyłącznie do realizacji składanego zamówienia w sklepie internetowym FamilyGarden.pl (mają Państwo prawo do ich usunięcia oraz zmiany zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa)

UWAGA: obniżka za kartę dużej rodziny (KDR) dotyczy tylko produktów. Usługi dostawy i transportu produktów, oraz montażu domków, altan, wiat oraz garaży nie są objęte rabatem.

Karta Duzej Rodziny - kupon rabatowy

Zapraszamy serdecznie!

FamilyGarden.pl - Odpocznij w ogrodzie

Karta Duzej Rodziny promocja

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl