Karta warszawiaka honorowana w sklepie FamilyGarden.pl

0

Posiadaczom Karty warszawianki i warszawiaka przysługuje - 5% rabat na cały asortyment w sklepie FamilyGarden.

Aby otrzymać zniżkę z Kartą warszawiaka należy:

- przed złożeniem zamówienia, prosimy o przesłanie na nasz mail sklep@familygarden.pl zdjęcie / skan z nr Państwa Karty warszawiaka

- po sprawdzeniu karty prześlemy specjalny kod na kupon zniżkowy - 5 %.  Kod z kuponu należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia w sklepie internetowym (jak poniżej). Państwa dane imię i nazwisko powinny być takie same na karcie i na zamówieniu.

- Państwa dane podane do otrzymania zniżki z Kartą warszawiaka będą wykorzystane tylko i wyłącznie do realizacji składanego zamówienia w sklepie internetowym FamilyGarden.pl (mają Państwo prawo do ich usunięcia oraz zmiany zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa)

UWAGA: obniżka za kartę warszawiaka dotyczy tylko produktów. Usługi dostawy i transportu produktów, oraz montażu domków, altan, wiat oraz garaży nie są objęte rabatem.

Rabat przysługujący z tytułu posiadania karty nie łączy się z innymi promocjami.

 

Karta Duzej Rodziny - kupon rabatowy

Zapraszamy serdecznie!

FamilyGarden.pl - Odpocznij w ogrodzie

 

Karta jest narzędziem realizacji polityki kulturalnej i społecznej mającej na celu wzrost jakości życia mieszkańców płacących podatki w Warszawie. Istotą programu jest zwiększenie dostępu do dóbr kultury, sportu, usług i towarów w formie ulg i preferencji dla posiadaczy Karty warszawiaka i Karty młodego warszawiaka.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl