Czas realizacji zamówień

 

1) Po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz  informowany o postępie naszych prac.

2) Niektóre produkty umieszczone w sklepie FamilyGarden, szczególnie większe gabaryty wysyłane są bezpośrednio z magazynów współpracujących z naszym sklepem producentów lub generalnych dystrybutorów. 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

3) Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności.

Dostępność produktów

5) Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - czas dostawy wynosi od 3 do 30 dni roboczych. W przypadku zamówienia produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 30 dni roboczych. Przy zamówieniu różnych produktów, wysyłka może być realizowana etapami.

6. Zamówienia, które wpłyną w dni robocze po godzinie 14.00 oraz w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy będą traktowane jako otrzymane w następnym dniu roboczym.

7. Czas realizacji zamówienia będzie ustalany indywidualnie przez Sprzedającego w uzgodnieniu z Zamawiającym:

  • w przypadku zamówień niestandardowych, tj. zindywidualizowanych przez Klienta,

  • w przypadku braku towaru w stanach magazynowych Sprzedającego(o czym Sprzedający niezwłocznie powiadomi Zamawiającego),

  • w przypadku braku towaru w stanach magazynowych producenta lub generalnego dystrybutora u którego Sprzedający zamawia produkty (o czym Sprzedający niezwłocznie powiadomi Zamawiającego)
  • z przyczyn niezależnych od Sprzedającego.

8. Dostawa zamówień złożonych w sklepie FamilyGarden.pl realizowana jest poprzez firmy kurierskie:

DPD, DHL, UPS, GLS oraz Pocztę Polską. 

9. W przypadku płatności przelewem bankowym lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

(WAŻNA INFORMACJA!) Zamówionych towarów typu meble ogrodowe, zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownice, donice, narzędzia mechaniczne nie wysyłamy w piątki oraz w dni poprzedzające święta z uwagi na duże ryzyko uszkodzenia przesyłki w magazynie dostawcy w czasie dni wolnych!)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl