Pure to elegancka linia donic, które przyjmują kształt różnej wielkości prostopadłościanów. Dzięki tej minimalistycznej i geometrycznej estetyce donice z łatwością wpasują się w klimat każdego ogrodu i wnętrza. Sprzyjają temu ich uniwersalne barwy – szary, biały i antracytowy, a także półmatowe wykończenie z drobną strukturą.

Donice Pure wytwarzane są z bardzo wytrzymałych i odpornych kompozytów z wykorzystaniem materiałów przekładkowych. Rozwiązanie to, zapożyczone z konstrukcji lotniczych i jachtowych, doskonale podnosi sztywność konstrukcji i zapobiega deformacjom ścian pod wpływem zmian temperatury. Narażone na nie są szczególnie donice stojące na zewnątrz. 

Doskonale prezentują się też kompozycje złożone z kilku donic. Mogą pełnić funkcję dekoracyjnych aranżacji, a także tworzyć przegrody, murki lub obramowania tarasów. Uzupełnione o opcjonalne lampki z serii Sunshine, delikatnie podświetlą rośliny i zapewnią magiczną atmosferę wieczorom spędzonym na świeżym powietrzu.

Donice z serii Pure wychodzą naprzeciw potrzebom miłośników zieleni. Nie wymagają żadnych dodatkowych wkładów, zostały też wyposażone w półkę, która pozwala zmniejszyć ilość wsypywanej ziemi. Są przyjazne także dla najmłodszych użytkowników. To właśnie ze względu na nich krawędzie oraz narożniki donic zostały lekko zaokrąglone. Dodatkowym udogodnieniem mogą być specjalne kółka, umożliwiające łatwiejsze przemieszczanie donic i urozmaicanie ogrodowych aranżacji. Pure dostępne są w trzech liniach wzorniczych i wszystkie wspaniale zadomowią się w każdej przestrzeni ogrodowej.

Donica Cube Donica Cube
Producent: Family Garden
Cena:

1 850,00 zł

szt.
zobacz więcej
Donica Tower Donica Tower
Producent: Family Garden
Cena:

990,00 zł

szt.
zobacz więcej
Donica Wall Donica Wall
Producent: Family Garden
Cena:

950,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl